top of page

Objednejte si jídlo před odjezdem na hory a bude pro Vás v apartmánu připravené!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pár slov přímo od výrobce:

"Našim zákazníkům garantujeme, že nepoužíváme chemické přísady - konzervanty, rychlosoli, umělá sladidla, stabilizátory, barviva apod. To samozřejmě musí platit i pro suroviny, které do našich jídel dáváme, proto si například necháváme vyrábět uzeniny tradičním způsobem. Koupit dnes klobásu, ve které by nebyla rychlosůl a lepek, je prakticky nemožné.

Produkty vaříme tak, jako je vařily naše babičky. V kuchyni nepoužíváme nic, co byste nenašli v každé domácnosti. Například základem našich omáček jsou přes noc tažené vývary. Zeleninu restujeme pouze na za studena lisovaném oleji. Na maso používáme zdravější pečení v páře. Nikdy nepoužíváme dochucovadla a kořenící směsi. Pro bezlepkové zahušťování jsme si vytvořili vlastní směs kukuřičné a rýžové mouky. Mouka je lépe stravitelná, méně kalorická, a výsledek je k nepoznání od použití mouky pšeničné."

 

Pokud z nějakého důvodu nedorazíte nebo nastane jiná nenadálá situace, peníze za neodebrané jídlo Vám vždy v plné hodnotě vrátíme.

Pro okamžitý nákup 1-2 jídel přímo na místě v Peci pod Sněžkou jsou nyní k dispozici nejprodávanější jídla v našem automatu. Jsme Vám k dispozici 24 hodin, sedm dní v týdnu v Parkovacím domě (50.6927153N, 15.7479072E) na lehce dostupném místě, hned v přízemí u zastávky skibusů.

 

Tak do toho a přejeme dobrou chuť!

bottom of page