top of page

Berger Pec Privat je ubytovací zařízení rodinného typu umístěné na krásném a celoročně přístupném místě, na slunné Velké pláni v Peci pod Sněžkou. Ubytování leží pět minut chůze od centra obce, kde jsou dostupné veškeré služby – autobusové nádraží, pošta, bankomat, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, restaurace a mnohé další. Nachází se v bezprostřední blízkosti malého lyžařského vleku, hlavní skiareál  vzdálený 600 metrů je dostupný skibusem bez poplatku. 

 

Nabízíme ubytování ve dvou hostinských pokojích. Oba mají vlastní prostornou koupelnu se sprchou a plně vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči a nádobím. K dispozici je bezplatné WiFi připojení. Parkovaní je zajištěno přímo u objektu bez poplatku. 

 

 

V našem malém ubytovacím zařízení nepodáváme ani snídaně ani večeře. Přesto Vám s přípravou jídel můžeme hodně pomoci. Pokud nechcete trávit dovolenou u plotny, zároveň nechcete být odkázáni pouze na nabídku v restauracích a chcete si zdravě pochutnat, využijte dovozu hotového jídla od rodinné firmy z Krkonoš. Už jste slyšeli o Expres Menu? Jsou to hotová jídla bez konzervantů, která se dají dlouhodobě skladovat při pokojové teplotě.

 

 

bottom of page